زودانزالی

زودانزالی

زودانزالی

هنگامی که مرد، قبل از آنکه شریک جنسی‌اش ارضا شود، دچار انزال شده.و از او اسپرم خارج شود، زودانزالی گفته می‌شود. از علل این اختلال جنسی،.غلبه صفرا(همراه با علائم صفرا و گرمی) و غلبه سردی که بیشتر مشکل زود انزالی از سردی است..عوامل متعدد در این سردی نقش دارند. زیاد نشستن، غذاهای سرد، عدم تحرک، نبستن شال به کمر، سستی کمر و استفاده نکردن از نوره مهمترین این عوامل می باشند.

ترک سردی ها از قبیل مرغ، ماهی، ماست، دوغ و…
یک جفت قرص کمر نر و مادّه را روی شعله کم گاز قرار دهید تا بترکند. مغز کرم رنگ آنها را خارج کرده با یک قاشق مربّاخوری آرد نخودخام و نصف قاشق مربّاخوری «مورد» آسیاب کنید. شب، قبل از خواب، این پودر را با زرده تخم مرغ خانگی خمیر کرده روی گودی کمر بچسبانید، سپس روی آن یک پلاستیک فریزر کشیده کمر را ببندید. این کار را تا دو هفته تکرار کنید. زودانزالی
۵عدد انجیر و کندر با هم
زردک (روزی دو عدد )
دستور نوره و حنا (هفته ای دو بار نوره از گردن تا قوزک پا بزنید و پس از چند دقیقه بشویید، سپس حنا بمالید از گردن تا قوزک. حنا باید دو ساعت به بدن بماند)
روغن مالی هر هفته زودانزالی
بادکش گرم متعدد .
حجامت ساکرال
تحرک و فعالیت
مصرف زیاد نخود (نخودآب، نخودچی، لپه، شیرینی نخودچی، آرد نخود، سویق نخود) زودانزالی
سبک زندگی و تغذیه پیامبران و ائمه سرشار از رموزی است که توجه به آنها می تواند ضامن سلامتی جسمی و روحی انسان باشد. با دانلود رایگان فایل صوتی تعدیل مزاج که برگرفته از کلام معصومین و ریشه در ذات و مزاج هر فرد دارد پرده از رازهای سلامت برداشته خواهد شد.
زودانزالی