ضدعفونی کننده طبیعی

ضدعفونی کننده طبیعی

ضدعفونی کننده طبیعی

بسیاری از محصولات تمیزکننده تجاری از مواد شیمیایی ایجاد می شوند که استفاده طولانی مدت از این ترکیبات، می توانند باعث مشکلات تنفسی، سوزش پوستی و حتی آلودگی هوا در خانه شما شود. ضدعفونی کننده طبیعی

به جای استفاده از این محصولات، می توانید به راحتی با استفاده از مواد طبیعی، از قبیل نمک، سرکه، گلاب و آب جوشیده یک ضد عفونی کننده محیط و دست بدون هر نوع ایجاد حساسیت تهیه کنید تا میزان قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی را کاهش دهید.

نمک طبیعی زبر ۳ واحد
سرکه طبیعی ۵ واحد
گلاب ۱۰ واحد
آب جوشیده ولرم ۱۰ واحد

مواد فوق را با نسبت های ارائه شده با هم ترکیب کنید و مطابق با دستورالعمل مربوط به بخش نحوه مصرف استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که در روایات به مصرف اسفند به همراه کندر بسیار سفارش شده است، بنابراین از دود کردن اسفند و کندر در فضای خانه غافل نشوید.

پیامبر صلی الله علیه واله فرمودند: ضدعفونی کننده طبیعی

بر هر یک از برگ و دانه ی بوته ی اسفند ملکی موکل است، که با آنها هست.تا آنکه بپوسد و ریشه اش و شاخه اش غم و سحر و چشم بد را برطرف سازد و در.دانه اش شفای هفتاد درد است پس مداومت کنید به اسفند و کندر با دود کردن آنها. (بحارالانوار – ج۹۵ ، ص ۱۳۰)

دستها با آن ضد عفونی شود.ضدعفونی کننده طبیعی

بخور آن داخل اتاق بسته بسیار مفید است برای ضد عفونی کردن و کمک به رفع مشکلات تنفسی

غرغره کردن آن در ضد عفونی کردن مخاط و دهان و بینی بسیار مفید است.ضدعفونی کننده طبیعی

سبک زندگی و تغذیه پیامبران و ائمه سرشار از رموزی است که توجه به آنها می تواند ضامن سلامتی جسمی و روحی انسان باشد. با دانلود رایگان فایل صوتی تعدیل مزاج که برگرفته از کلام معصومین و ریشه در ذات و مزاج هر فرد دارد پرده از رازهای سلامت برداشته خواهد شد.

ضدعفونی کننده طبیعی