حراج!

دوره رازهای سلامت از نگاه ائمه

2,000,000 ریال 950,000 ریال

فروش ویژه دوره رازهای سلامت از نگاه ائمه

توضیحات

علی رغم پیشرفت در علم و تجهیزات پزشکی، شاهد افزایش نگران‌کننده.انواع بیماری ها، ازدیاد بیماری های نوظهور و عوارض دارویی شدید هستیم. بنابراین نیاز به دانشی با مبانی علمی و تجربی درست و اثبات شده، برای رسیدن.به سبک زندگی درست بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. دوره رازهای سلامت از نگاه ائمه
دست یابی به چنین دانشی یا در سایه بررسی.مقالات علمی و یا با الگوبرداری از زندگی پیامبران و ائمه امکان پذیر است.
از آنجایی که با گذشت زمان مقالات علمی تغییر می کند و به اصطلاح.به روز می شوند و ممکن است علوم جدید علوم گذشته را نقض کند قطعا نمی تواند.حس اعتماد در افراد ایجاد کند و پایگاه مطمئنی برای داشتن سبک زندگی درست نمی باشد.
فلسفه احکام و قوانین اسلامی، تکامل مادی و معنوی جامعه انسانی است.و با تمسک به سیره و روش زندگی ائمه می توان به سبک زندگی درست دست.یافت و با توجه به ثبات این علوم و تجربه موفق آن در زندگی بزرگان،.حس اعتماد عمیقی در اذهان ایجاد می کند.
کنکاش در روایات ما را با سه اصل اساسی.جهت رسیدن به سبک زندگی درست مواجه می کند. دوره رازهای سلامت از نگاه ائمه
اصل اول تعدیل مزاج می باشد که خیلی از مشکلات و بیماری ها ناشی از مزاج ماست. به عنوان مثال مشکل چاقی که دغدغه خیلی از افراد می باشد ناشی از رطوبت مزاج است. به همین دلیل خیلی از رژیم های غذایی که غالبا بر پایه کاهش مصرف کالری است با شکست مواجه می شود. بنابراین قدم اول در درمان بیماری اصلاح مزاج می باشد و رسیدن به تعدیل مزاج یعنی رسیدن به بالاترین سطح از سلامتی..
اصل دوم اصل تخلیه و پاکسازی است که با توجه به مصرف غذای ناسالم و هوای آلوده نیاز به این اصل بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.
اصل سوم تسلط به علم تغذیه می باشد. به عنوان مثال یکی از ارکان سبد غذایی ما گوشت می باشد که غالبا گوشت مصرفی ما گوشت مرغ و گوشت گاو است. باید بدانیم که در روایات از مرغ به عنوان خوک پرندگان و از گوشت گاو به عنوان درد تعبیر شده است. در صورتی که در روایات جایگزین های مناسبی برای آن ذکر شده است. فراگیری این اصل به سبک تغذیه ما جهت می دهد..
در دوره رازهای سلامت از نگاه ائمه با اشاره به نکات کاربردی و مهم به صورت مفصل راجع به این سه سرفصل توضیح داده شده است. قطعا با پیروی از این دستورات گام موثری در سلامت جسمی و روحی و پیشگیری از بیماری ها و رسیدن به سبک زندگی سالم برمی داریم. دوره رازهای سلامت از نگاه ائمه